NovaRoyal Rakúska kvalita

Značka, ku ktorej sa vraciam

Pleťová kozmetika Novaroyal - skúsenosti

Tatiana, 30 rokov, mamička na materskej

Používam hádam všetku dostupnú kozmetiku NOVAROYAL – denný a nočný krém na citlivú pleť SENSITIV, Intensiv Lifting Creme, celú radu kozmetiky PRPHYLAXE pre ženy nad 25 rokov a odličovaciu kozmetiku (pleťovú vodu aj mlieko). Používala som aj produkt Magic Lift Falten Filter, ktorý sa bohužiaľ prestal vyrábať.

Ako ste spokojná s kozmetikou NOVAROYAL?

Absolútna spokojnosť so všetkými produktami. Nízka cena a vysoká účinnosť! Obzvlášť očný krém. Mala som veľký problém s očným okolím. Odkedy používam tento krém NOVAROYAL, problémy zmizli. Som veľmi spokojná a budem tieto produkty užívať aj naďalej. Odporucam všetkým ženám, ktoré majú problém s elasticitou pleti, poklesom kožného tkaniva.

Denné a nočné krémy z rady SENSITIV a INTENSIV sú perfektné aj pre veľmi citlivú pleť. Pocit úľavy pleti – maximálna spokojnosť. Nemám čo vytknúť. Jednoducho výborné krémy.

To isté môžem povedať aj o odličovacom mlieku a vode. Pre mňa najlepší produkt je však Magic Lift Falten Filter – ideálny pod makeup, perfektne vyhladzuje vrásky, pleť je hebká a zjednotená. Som sklamaná, že sa tento produkt prestal vyrábať. Teraz zaň musím hľadať náhradu. Verím, že čoskoro príde značka NOVAROYAL s niečím, čo to prekoná.

Menšia spokojnosť s radou PROPHYLAXE. Nesadla mi konzistencia krému, ani sérum. Očný krém v pohode, ale nič preborné. Možno to je tým, že moja pleť je ešte „príliš mladá“ pre túto radu, keďže ide o produkty určené hlavne pre ženy po 50-ke.

Odporučili by ste kozmetiku NOVAROYAL kamarátkam?

Čo sa týka krémov rady SENSITIV a INTENSIVE, tie by som určite odporučila, tie krémy sú výborné, ľahko sa rozotierajú, krém sa rýchlo vsiakne do pleti, nezostáva na nej ako ďalšia vrstva. Takisto aj odličovacie mlieko s vodou. Odličovacia voda jemne čistí a ozviežuje. Mlieko je vhodnejšie skôr pre suchšiu pokožku.

Cítite zmeny na vašej pleti?

Vyskúšala som už niekoľko značiek kozmetiky a musím poveď, že NOVAROYAL je značka, ku ktorej sa vraciam. Pretože krémy spojené s odličovacím mliekom, prípadne vodou dodajú pleti všetko čo potrebuje, zároveň zjemňujú vrásky, jemne čistia, pleť je žiarivejšia a ukľudnená. ľahko sa na ňu nanáša makeup.

Musím povedať, že už hneď po prvom použití bola pleť vypnutá a vrásky menej viditeľné. A čo je najlepšie, ráno sa budím s krásnou pleťou.

Budete používať kozmetiku NOVAROYAL naďalej?

Samozrejme, že plánujem používať produkty novaroyal aj naďalej. Momentálne som na chvíľku zmenila značku, ale opäť sa vraciam k novaroyal krémom a odličovaciemu mlieku s vodou. Ďakujem.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky kozmetiky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.