NovaRoyal Rakúska kvalita

V spojení kvality a ceny je bezkonkurenčný

Simona, 30

mamička na materskej dovolenke

Po tomto sére som cítila vláčnu a sviežu pleť a jemné vypnutie. Samozrejme nemôžem nespomenúť príjemnú vôňu, gélovú konzistenciu a krásny obal. Nenašla som na ňom jednu nevýhodu.

 

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

S NovaRoyal luxusným olejovým sérom som veľmi spokojná. Na rozdiel od iných olejových sér, toto mi vôbec nevysušilo pokožku, ba naopak. Pred použitím som si odlíčila tvár, natrela skutočne len dve streknutia séra a pomocou vákuovej pumpy ho vtrela do pokožky. Následne na to použila ráno podkladovú bázu pod make-up a večer nočný krém.

 

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Samozrejme a veľmi rada! Má samé výhody a dlho vydrží. V spojení s vákuovou pumpou, cenou a kvalitou, ktorú ponúka, je bezkonkurenčný 😉 

Zaznamenali ste konkrétne zmeny na vašej pokožke?

Používanie tohto séra ma nielenže baví, ale aj cítim, že moja pleť chytila jas a sviežosť. Vnímam taktiež vyššiu vláčnosť pokožky, jemné vypnutie vrások a zjednotenie pleti. Toto všetko použitím úžasného séra v spojení s použitím vákuovej pumpy. Okrem tváre som ho používala aj na krk a dekolt a je výborný.

Plánujete používať produkty NovaRoyal aj naďalej?

Áno, plánujem. Vyskúšala som denný a nočný krém, dve séra a veľmi sa teším na ďalšie výrobky, ktoré som ešte nevyskúšala… a teda, je ich dosť. Páči sa mi, že sa dá vyberať podľa veku a kategórií, čo potrebujem.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.