NovaRoyal Rakúska kvalita

Kozmetika NovaRoyal ma ani tentokrát nesklamala

Silvia, 45

výsluhová dôchodkyňa

Momentálne som vo veku, keď sa žena musí viac starať o svoju pokožku. Ja som na tej svojej vďaka olejovému séru zaznamenala iba pozitívnu zmenu. Moja pokožka bola krásne vypnutá, vyhladená a vyzerala mladšie, čo si všimlo aj moje okolie. Kozmetika NovaRoyal ma opäť nesklamala a už teraz viem, že ju budem používať aj naďalej a určite ju odporučím svojim známym.

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

S testovaným produktom Luxusné olejové sérum som bola veľmi spokojná. Nakoľko už dlhšie používam tento druh kozmetiky, ani tentokrát ma nesklamala. Po nanesení olejového séra bola moja pokožka krásne vypnutá a moje okolie si všimlo, že som omladla. Určite ho budem používať aj naďalej, tak ako aj iné výrobky značky NovaRoyal.

 

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Túto kozmetiku by som vrelo odporučila svojmu okoliu a kamarátkam, ktoré sú približne v mojom veku, keďže mám s týmito produktami bohaté skúsenosti a s ich efektom som nadmieru spokojná.  

Plánujete používať produkty NovaRoyal aj naďalej?

Produkty NovaRoyal určite plánujem používať aj naďalej, nakoľko sú ich mám odskúšané a o ich účinkoch som sa už neraz presvedčila. Odporučila som ich už dokonca aj mojej mamine a priateľkám, ktoré si všimli pozitívnu zmenu na mojej pokožke.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

 

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.