NovaRoyal Rakúska kvalita

Krém krásne zjemnil moje očné okolie. Jemné linky zmizli a vrásky sa stali jemnejšie.

Liftingový očný krém Novaroyal - skúsenosti

Zuzana, 40 rokov, majiteľka kaviarne

Používam liftingový očný krém NOVAROYAL EXPRESS z produktovej rady INTENSIV určenej pre ženy nad  35 rokov.

Ako ste spokojná s očným krémom?

Očný krémvynikajúcu textúru, absolútne nedráždi oči. Zároveň je príjemne a veľmi jemne parfumovaný. Krásne zjemňuje očné okolie. Po aplikácii krému je pokožka rozjasnená. Mám pocit, že vďaka krému je moja pokožka dobre vyživovaná. Jemné linky okolo očí su menej viditelné. Za mňa absolútna spokojnosť 🙂

Určite plánujem vyskúšať aj ďalšiu kozmetiku Novaroyal z rady 35+. Hlavne denný a nočný krém a kozmetiku na čistenie pleti.

Odporučili by ste očný krém vašim kamarátkam?

Jednoznačne áno, už som ich aj odporučila. Napríklad mojej mamine radu SUPREME nad 60 rokov. Pleťovú kozmetiku pre ženy nad 35 rokov NOVAROYAL INTENSIV, ktorú sama používam a veľmi mi vyhovuje, som zas odporučila mojim kamarátkam, ktoré sú v rovnakom veku ako ja a trápia ich podobné problémy s pleťou ako mňa (začínajúce vrásky, pocit suchej a dehydratovanej pleti, občasné šupinky, citlivé okolie očí, prípadne tmavé kruhy pod očami).

Zatial som nenašla kozmetiku, ktorá by mi vyhovovala viac 🙂

Cítite zmeny na vašej pleti?

Áno, nakoľko som zatiaľ vyskúšala iba očný krém z rady INTENSIV, môžem hodnotiť iba ako pôsobil na moje očné okolie. Pleť okolo očí sa mi zdá pevnejšia, vypnutejšia, je viac rozžiarená, jemné linky zmizli a vrásky sa stali jemnejsie. Tmavé kruhy pod očami som mávala síce iba občas, ale tento krémik spôsobil, že už ich nemávam vôbec. Ďalšia skvelá vec je, že krém je veľmi šetrný k mojim očiam, vôbec ma nedráždi. Oči ma neštípu a neslzia, ako sa mi občas stávalo pri očných krémoch iných značiek.

Plánujete používať kozmetiku NOVAROYAL naďalej?

Samozrejme, mám v pláne kúpiť si ďalšiu pleťovú kozmetiku pre ženy nad 35 rokov z rady INTENSIV, mojej mamine kozmetiku z rady SUPREME a taktiež ma zaujala telová kozmetika. Chcela by som vyskúšať aj produkty na čistenie – pleťové mlieko a čistiacu vodu.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky kozmetiky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.