NovaRoyal Rakúska kvalita

NOVAROYAL prichádza s inovatívnym liftingom

Rakúsky výrobca, spoločnosť Pharmawell, prináša na slovenský trh kompletný rad liftingových kozmetických produktov pod značkou NOVAROYAL. Krédom zakladateľky tejto spoločnosti, Helgy Laubender (obr. č. 3), je ponúkať luxusný kozmetický produkt za prijateľnú cenu, aby si ho mohla dovoliť každá žena. Tvárou prichádzajúcej kozmetickej značky NOVAROYAL na Slovensku je herečka Zuzana Mauréry (obr. č.2).

02

03Za touto výnimočnou kozmetickou značkou stojí Helga Laubender, ktorá sa vývoju kozmetiky venuje viac ako 20 rokov. V rodnom Rakúsku dokázala vybudovať úspešnú značku, schopnú obstáť aj vo svetovej konkurencii.
Značka NOVAROYAL je známa prísnymi kontrolami bezpečnosti a kvality svojich produktov a neustálou snahou o prelomové výsledky v integrácii inovatívnych (high-tech) látok a rastlinných extraktov. Výsledkom sú ocenenia na najvyššej odbornej úrovni a samozrejme spokojnosť a krása žien, ktoré túto kozmetiku denne používajú.

Výnimočnosť a ocenenia
Značka NOVAROYAL kladie vysoké nároky na inováciu a už viackrát uviedla na trh unikátne účinné látky vo svojich krémoch. Ich zloženie vychádza z poznania fyziológie pokožky v každom veku. Kozmetické prípravky charakterizuje výnimočne bohatý obsah vysokoúčinných látok a ich novátorské zakomponovanie. High-tech účinná látka SYN-AKE®, pôsobiaca na redukciu najmä mimických vrások, získala švajčiarsku cenu za technológiu Swiss technology Award. Odborná štúdia laboratórií DSM potvrdila, že už po 28 dňoch používania krémov s touto účinnou látkou dvakrát denne sa u testovacích osôb vrásky redukovali o 52 percent (Dr. Marc Heidl, vedúci laboratórií DSM).

04Ďalšou účinnou látkou je SYN-HYCAN®, ktorá získala na veľtrhu InCosmetics v Paríži európsku cenu za inovácie v kozmetike a prírodných produktoch. Spevňuje kontúry tváre a podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej a kolagénu.

Helga Laubender ako prvá na svete zakomponovala do krémov radu NOVAROYAL SUPREME účinnú látku Neodermyl®. Zlatý víťaz veľtrhu inovatívnych účinných látok InCosmetics 2013 dokáže v pokožke reaktivovať kolagén a elastín a v krátkom čase redukovať aj výraznejšie vrásky. Krém proti vráskam ma tak rovnaké účinky ako kolagénová injekcia. Podľa vyhlásenia odbornej poroty InCosmetics: „Už po 15. aplikáciách krému, sú vrásky zredukované o 15 percent. To zodpovedá účinku na pleť jednej injekcie s kolagénom. Okrem redukcie vrások NOVAROYAL liftingový & reparačný krém viditeľne zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky tváre“. Vďaka unikátnemu zloženiu je už invazívna metóda v boji proti vráskam prekonaná.

05 06

Kozmetika NOVAROYAL je určená pre ženy, ktoré svoju dlhodobo udržateľnú krásu nevidia v použití injekcií na vyplnenie vrások, ale pre ktoré je riešením kvalitná liftingová kozmetika. Značka NOVAROYAL ponúka na každodennú starostlivosť pre jednotlivé vekové kategórie vysoko účinné krémy v produktových radoch : PROFYLAXE (od 25 r.), INTENSIV (od 35 r.), PHYTO (od 50 r.) a SUPREME (od 60 r.). Každý produktový rad obsahuje denný a nočný krém v jednom, sérum a očný krém.

07 08 09

Súčasťou komplexnej podpory starostlivosti o pleť sú aj špeciálne produkty – NOVAROYAL SENSITIV, EXCELLENCE GEL na pigmentové škvrny, BB+ krémy, čistiaca voda a mlieko s kyselinou hyalurónovou a vzácnymi olejmi. Pred aplikáciou prípravkov NOVAROYAL sa odporúča hĺbkové čistenie pleti a pórov vibračnou kefkou na tvár.

1011

 

Revolučný objav Starlift®
Inovatívny prístup v celkovej komplexnej starostlivosti o pleť reprezentuje aj „revolučný objav“ – domáci galvanický liftingový prístroj STARLIFT®. Výskumy preukázali, že ošetrenie s galvanickým prúdom umožňuje dostať účinné látky anti-aging koncentrátu do hlbšej vrstvy pokožky, kde sa môže ich účinok naplno rozvinúť. Liftingové sérum účinne vypĺňa vrásky, urýchľuje regeneráciu pokožky a zlepšuje štruktúru pleti. Svojimi výsledkami a cenou je prístroj STARLIFT® bezkonkurenčným produktom v tejto oblasti.
Helga Laubender tak posúva hranice starostlivosti o pleť z kozmetických salónov do pohodlia domova: „Naším cieľom je prinášať na trh moderné a bezpečné výrobky s obsahom vysokokvalitných účinných látok a posúvať technológie, roky využívané v kozmetických salónoch, do domáceho prostredia tak, aby si ich mohla dovoliť každá žena.“

12

Do kompletnej produktovej škály liftingovej tvárovej kozmetiky patrí aj kozmetika radu NOVAROYAL MEN, ktorá sa zameriava na dennú starostlivosť a tvárový lifting pre pánov.
Okrem tvárovej liftingovej kozmetiky sa Pharmawell venuje aj vývoju a predaju inovatívnej telovej kozmetiky pod značkou NOVASAN, kde zaznamenáva na rakúskom trhu výrazný úspech s domácim zábalovým ošetrením BODY WRAP SET a ďalšími doplňujúcimi prípravkami pre boj s celulitídou.

zdroj: egoodwill.sk

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.