NovaRoyal Rakúska kvalita

Nočný krém ma doslova prekvapil

Nočný krém Novaroyal skúsenosti

MUDr. Lucia Ďuračková

gynekologička

Som na materskej dovolenke a nemám veľa času pre seba. Únava, dojčenie a celkové vyčerpanie sa odráža aj na mojej pleti.

Aké produkty používate?

Pleťovú kozmetiku NOVAROYAL som už poznala, doteraz som používala denný a nočný krém PROPHYLAXE. Uvítala som možnosť testovať NOČNÝ KRÉM NOVAROYAL OVERNIGHT DELUXE LIFT & REPAIR.

Ako ste spokojná s produktami NOVAROYAL?

S denným a nočným krémom PROHYLAXE som bola spokojná a nočný krém NOVAROYAL OVERNIGHT DELUXE ma doslova prekvapil. Je to ako balzam na moju dehydrovanú pleť. Krém má príjemnú konzistenciu a vôňu. Očarilo ma aj luxusné balenie s lopatkou na nanášanie a vrchnáčikom na opätovné uzavretie dózy. Používam ho asi jeden mesiac. Pleť mám dobre hydratovanú, príjemne hebkú a vláčnu.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky kozmetiky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

2 thoughts on “Nočný krém ma doslova prekvapil

Dobry den este som nemala možnost vyskusat ani neviem či bi mi to pomhlomam po 70

Horvathova Gizela
30. mája 2017

Dobrý deň. Ďakujeme za váš dotaz. Odporúčame vám vyskúšať kozmetiku pre ženy nad 60 rokov z rady SUPREME:
https://novaroyal.sk/kategoria/tvarova-kozmetika/supreme-starostlivost-nad-60/

Prípadne, ak potrebujete poradiť v niečom konkrétnom, tak nám prosím napíšte správu na info@novaroyal.sk. Kolegyňa, ktorá je odborníčka na naše produkty vám poradí vhodný krém, sérum alebo iný produkt.

Verím, že budete s kozmetikou Novaroyal spokojná.

Novaroyal
2. júna 2017

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.