NovaRoyal Rakúska kvalita

Krém sa krásne vstrebe a zanechá prijemnú a vyživenú pleť

Zuzana, 40

podnikateľka

Krém splnil moje očakávania a aj to, čo sľuboval. Krásnu, vyživenú, hydratovanú a napnutú pleť bez zbytočného mastenia. Moja pleť sa po používaní tohto krému dostala do naozaj výbornej kondície.

 

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

Testovala som Intenzívny liftingový denný a nočný krém určený pre vekovú kategóriu od 35 rokov. Ako prvé chcem spomenúť, že sa mi páči kombinácia denného a nočného krému. Uľahčuje to moju každodennú starostlivosť o pleť a šetrí miesto v kúpeľni. S krémom som bola spokojná, trošku ma zarazila jeho vôňa, ktorá však nie je rušivá a rýchlo vyprchá. Konzistencia krému je ideálna pre moju suchú pleť. Krém sa krásne vstrebe a nezanecháva pocit mastnoty, len prijemnú, vláčnu a vyživenú pleť.

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Krém by som určite odporučila všetkým ženám okolo 40 rokov, naozaj je veľmi vyživujúci pre pleť tejto vekovej kategórie. Tvár krásne rozjasní a vyživí a ráno nádherne vidno, aká je pleť po noci napnutá a vláčna. Navyše, večer po celom dni nie je pleť premastená, ale zostáva krásne svieža.

Zaznamenali ste konkrétne zmeny na vašej pokožke?

Ja osobne som bola s testovaným krémom veľmi spokojná. Ráno bola moja pleť krásne vypnutá a vyživená, žiadny pocit napnutia alebo sucha, veľmi príjemne mi pleť hydratoval a vyživil. 

Plánujete používať produkty NovaRoyal aj naďalej?

Nakoľko sa jednalo už o môj druhý produkt od NovaRoyal, musím povedať, že som s obomi bola veľmi spokojná. Určite plánujem aj naďalej používať túto kozmetiku a dokonca vyskúšať aj niečo nové.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

 

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.