NovaRoyal Rakúska kvalita

Krém namiesto injekcie

Krém proti starnutiu pleti s účinnou látkou Neodermyl ocenili v Paríži zlatom. Ošetrovanie pleti s týmto krémom ma rovnaký účinok ako a aplikácia injekcií s kolagénom.

von Nadja Kupsa am 18.09.2013, 8:57

Untitled44

Die Wiener Firma Pharmawell bringt den Wirkkomplex als erstes auf den Markt!

© Corbis. All Rights Reserved.

Viedenskí podnikatelia v kozmetickom priemysle Pharmawell prinášajú na trh svetovú novinku, ktorú na parížskom veľtrhu In Cosmetics 2013 ocenili zlatou medailou. Účinná látka Neodermyl obsahuje ako jediná na trhu molekuly, ktoré syntézou dokážu reaktivovať kolagén a elastín. Preto má tento krém proti vráskam, ako je aj vedecky dokázané, rovnaké účinky na pleť ako kolagénová injekcia.

Odborná komisia dokonca potvrdila, že vďaka tomu invazívna metóda boja proti vráskam pomocou injekcií je už prekonaná.

Stanovisko odbornej poroty potvrdzuje:

Po približne pätnástich ošetreniach pokožky by sa mohli mimické vrásky redukovať až bdo hĺbky 15 percent. To zodpovedá použitiu jednej injekcie s kolagénom.   Neodermyl pôsobí dokonca tak dôkladne, že injekcie s kolagénom, ktoré sú určené do boja proti vráskam, sa stávajú zbytočnými. Okrem toho, bolo dokázané, že mimo redukcie vrások, blahodárne táto látka pôsobí aj na celkové spevnenie pokožky. Nová tvorba kolagénových proteínov vedie – čo je vedecky dokázané k masívnemu spevneniu pokožky a k obnove jej pružnosti. Kozmetická firma Pharmawell ponúka tri produkty zo série NOVAROYAL SUPREME, ktoré obsahujú látku Neodermyl.

Untitled41

Očný krém proti vráskam:

Obsahuje mimo inovatívneho pôsobiaceho komplexu Neodermyl aj liftingový a reparačný krém NOVAROYAL, ktorý tvoria kombinácie rozličných substancií proti starnutiu pokožky. Práve ony podmieňujú mikrocirkuláciu a stimulujú tvorbu hyaluronových kyselín. Zjemňujú aj slzné váčky, zmenšujú kruhy pod očami a prepožičiavajú tvári žiarivú čerstvosť. (15 ml)

Liftingové a obnovujúce sérum:

V ňom sa využíva okrem Neodermylu aj olej Retinol. Práve Retinol pôsobí ako podporujúca látka, ktorá prospieva vyhladeniu pleti. Vďaka tomuto oleju stúpa tvorba hyalurónových kyselín, čím získava pleť vláčnosť, pružnosť, elasticitu a uvoľňuje sa. Veľmi cenné substancie, ktoré bojujú proti starnutiu pleti, stimulujú jej regeneráciu. (30 ml)

Denný & nočný krém proti starnutiu:

Tento výrobok obsahuje okrem Neodermylu aj kyseliny hyalurónové, lignane a látku, ktorá sa získala z buniek jadierok jablka. Práve touto kombináciou sa zvyšuje hrúbka, pevnosť pleti,  spomalí sa proces jej starnutia. Aj mimické vrásky opticky ustúpia a podmieni sa regulácia vlastnej tvorby hyalurónových kyselín v tele človeka. Výživné oleje blahodarne pôsobia na pleť, zásobujú ju a tým sa jej povrch intenzívne zjemňuje. Aktívne látky pôsobia na pleť svojou razanciou tak dôkladne, že včas zamedzia tvorbe pigmentových škvŕn. (50 ml)

Rakúsky magazín WOMAN , 18.09.2013

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.