NovaRoyal Rakúska kvalita

Pleť sa mi zdá viac omladnutá, je svieža a hydratovaná

Katarína, 47

štátna správa

Krém sa dobre vstrebáva nezanecháva pocit mastnoty. Hoci mám zmiešanú pleť, môžem len odporúčať. Som si istá, že by som si ho určite znovu zadovážila.

 

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

S NovaRoyal krémom na denné a nočné použitie som bola veľmi spokojná. Už len to, že jeden krém som používala ráno a večer. Ešte k tomu má pekné balenie a príjemnú vôňu. Nezanecháva pocit mastnoty a dobre sa vstrebne do pokožky. Ja som ho používala aj pod make-up. Myslím si, že aj cenovo je dostupný. Budem rada, ak aj v budúcnosti budem môcť niečo takéto vyskúšať.

 

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Áno, určite by som ho odporučila aj mojim kamarátkam, keďže sme približne v rovnakom veku. Dokonca som to už aj urobila a aj som im ho ukázala.

Zaznamenali ste konkrétne zmeny na vašej pokožke?

Pleť sa mi zdá viac omladnutá, je svieža a hydratovaná. Aj vrásky akoby trochu ubudli, čomu sa, samozrejme, veľmi teším :). Dokonca som vôbec nemusela používať podkladovú bázu pod mejkap.

Plánujete používať produkty NovaRoyal aj naďalej?

Určite áno. Ja som s krémom veľmi spokojná a rada by som vyskúšala aj nejaké séra na pleť od tejto značky, najmä na hydratáciu a elasticitu pokožky. Táto kozmetika je pre mňa super.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.