NovaRoyal Rakúska kvalita

Štruktúra krému je jemná a ľahko sa nanáša

Jana, 53

učiteľka

Očný krém NovaRoyal som používala podľa návodu dvakrát denne. Jeho štruktúra je jemná a ľahko sa nanáša. Nebol problém ho rozotrieť, aj keď som si niekedy nebola istá, či ho nanášam v dostatočnom množstve. 

 

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

Neviem, či to bolo krémom, ale občas som cítila, akoby boli oči viac unavené. Pleť pod očnými partiami trochu zjemnela, trochu sa vyhladili aj jemné vrásky, avšak nemôžem povedať, že by som pozorovala nejaké výraznejšie zmeny.

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Novaroyal Phyto Deluxe Liftingový očný krém by som odporučila svojim kamarátkam a samozrejme nielen im, ale aj všetkým ženám, ktoré majú jemné vrásky v okolí očí. Každá sme iná, každá pleť reaguje inak, najlepšie je preto vyskúšať si produkt osobne.

Zaznamenali ste konkrétne zmeny na vašej pokožke?

Veľké zmeny som nezaznamenala. Pravdepodobne kvôli tomu, že nemám v okolí očí výrazné vrásky, skôr jemnejšie, viditeľné hlavne vtedy, keď sa usmievam. Možno sú ešte trochu jemnejšie, menej výrazné, takže krém čiastočne pomohol.

Plánujete používať produkty NovaRoyal aj naďalej?

Áno, plánujem produkty NovaRoyal používať aj v blízkej budúcnosti, nakoľko som zvedavá a rada skúšam nové veci. Rada by som vyskúšala aj iné produkty, nielen tie na očné partie, a presvedčila sa o ich účinkoch.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.