NovaRoyal Rakúska kvalita

Inú kozmetiku už nebudem používať

Kozmetika Novaroyal - skúsenosti

Lucia, 35 rokov, asistentka advokáta

Používam viacero produktov značky NOVAROYAL. Mám skúsenosti takmer so všetkými produktami NOVAROYAL. Používam očný krémdenný a nočný krém, čistiacou pleťovú vodu NOVAROYAL PERFECT CLEAN a tiež pravidelne používam olejové sérum proti vráskam.

 

Ako ste spokojná s kozmetikou NOVAROYAL?

Absolútna spokojnosť so všetkými produktami. Nízka cena a vysoká účinnosť! Obzvlášť očný krém. Mala som veľký problém s očným okolím. Odkedy používam tento krém NOVAROYAL, problémy zmizli. Som veľmi spokojná a budem tieto produkty užívať aj naďalej. Odporucam všetkým ženám, ktoré majú problém s elasticitou pleti, poklesom kožného tkaniva.

Odporučili by ste kozmetiku NOVAROYAL kamarátkam?

Áno. Odporúčam kozmetiku NOVAROYAL všetkým svojim kamarátkam a známym v každom veku. Sú to kvalitné a cenovo dostupné výrobky. Naozaj tejto kozmetike nie je čo vytknúť. Teším sa na každý jeden produkt, ktorý si objednám. Vždy som si už pri nákupe istá, že budem spokojná.

Nahovorila som aj moju staršiu sestru, ktorá je tiež veľmi spokojná. Vrelo odporúčam všetkým ženám, ktoré sa chcú plnohodnotne o svoju pleť. Klobúk dole.

Cítite zmeny na vašej pleti?

Áno,výrazné. Moja pleť je vláčnejšia, hydratovaná, má lepšiu farbu a celkovo pôsobí omnoho mladistvejšie. Najviac ma teší, že si to všimlo aj moje okolie. Samozrejme dodáva to žene viac sebavedomia a atraktívnosti. Odporucam každej žene, aby kozmeziku NOVAROYAL vyskúšala. Som si istá, že ju bude s radosťou používať aj naďalej. Podotýkam, že cena tejto kozmetiky je veľmi nízka vzhľadom na účinnosť a efektivitu produktov. To robí kozmetiku NOVAROYAL ešte výnimočnejšou.

Budete používať kozmetiku NOVAROYAL naďalej?

Áno, inú značku po týchto skúsenostiach už nebudem používať. Obvykle sa za kvalitu platia nemalé peniaze. No tato značka je výnimka! Som maximálne spokojná a preto zostanem verná tejto značke. Vrelo odporúčam!

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky kozmetiky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.