NovaRoyal Rakúska kvalita

Jemné vrásky celkom ustúpili, výraznejšie sa zredukovali

denný a nočný krém novaroyal phyto skúsenosti

Ing. Jana Ovečková, CSC.

manažérka cestovného ruchu

Neoddeliteľnou súčasťou mojej práce je časté cestovanie. Dlhé hodiny strávené v lietadle so suchým vzduchom a neraz aj náročné klimatické podmienky vzdialených destinácií dávajú pleti zabrať. Kozmetiku NOVAROYAL som v Rakúsku objavila už dávnejšie a potešilo ma, že je dostupná aj na Slovensku.

Aké produkty používate?

Používam NOVAROYAL PHYTO LIFTINGOVÝ DENNÝ & NOČNÝ KRÉM. Spočiatku moja pleť vyžadovala častejšiu aplikáciu krému. Po dobrej skúsenosti s krémom som vyskúšala aj NOVAROYAL STARLIFT® – prístroj na domáci lifting.

Ako ste spokojná s denným a nočným krémom NOVAROYAL?

Dnes po niekoľkomesačnom pravidelnom používaní mám pocit dobre ošetrenej pleti a spotrebujem menšie množstvo krému. Čo sa týka vrások, tie jemné celkom ustúpili, výraznejšie sa zredukovali.

Ako ste spokojná s liftingovým prístrojom?

Tento malý zázrak je rýchlym riešením pre ľudí ako som ja, ktorí nemajú čas na dlhé vysedávanie v kozmetických salónoch. Používanie je veľmi jednoduché. Večer pred spaním nanesiem liftingové sérum a 2 – 3 minúty rolujem. Pleť je okamžite rozjasnená a mám veľmi príjemný pocit aj po dlhom, únavnom dni. Navyše nezaberie veľa miesta v batožine.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.