NovaRoyal Rakúska kvalita

Zjednotenie odtieňu pleti a menej viditeľné póry už po mesiaci

Denisa, 26

nezamestnaná

Používaním krému som za mesiac zaznamenala príjemné zmeny. Tou prvou bolo už po týždni zjednotenie odtieňu pleti. Druhou zmenou boli menej viditeľné póry. Mala som pocit, že sa mi používaním výrobku aj stiahli. Treťou zmenou bol pocit oddýchnutej a sviežej pleti.

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

So zložením produktu NovaRoyal Prophylaxe anti-aging denná a nočná starostlivosť som bola spokojná. V balení sa nachádza praktická špachtlička na naberanie krému a na jeho rozotretie na pokožke, čo bolo super. Nerozumiem, prečo sa v zložení nachádza látka imidazolidinyl urea. Je to toxická látka, ktorá bráni množeniu baktérií v krémoch, od jej používania upustila už väčšina kozmetických firiem ako Loreal (pod ktorú spadajú značky Vichy, Garnier, Loreal), Yves Rocher alebo firma, pod ktorú spadajú značky Nivea a Eucerin. Keďže súčasťou balenia je špachtlička, tak je táto látka zbytočná. V kréme by sa nemuseli vyskytnúť silikóny (látky na báze kremíka, končia sa koncovkami -cone, -conol, -one, -onol, -siloxane), ktoré síce spôsobia, že krém sa ľahšie rozotiera a na pokožke vytvorí vrstvu a na prvý pohľad vám koža môže pripadať pekná a jemná. Lenže dlhším používaním výrobkov so silikónmi sa stane to, že vám upchajú póry a pleť pod nimi nemôže dýchať. Nemusela by tam byť umelá parfumácia, ktorá môže byť problémom pre alergikov. Oceňujem, že krém neobsahuje parabény a že sa na popredných priečkach vyskytujú oleje a látky spomínané v opise produktu, to znamená, že majú v zložení vysoký podiel (sú to látky so slovami oil a extract). Takisto oceňujem zastúpenie kyseliny hyalurónovej ako hyaluronic acid, väčšina firiem používa soľ kyseliny hyalurónovej (sodium hyaluronate), ktorá nie je až taká účinná. Celkovo hodnotím na 7,5/10.

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Tento produkt by som rada odporučila svojim kamarátkam. V prvých dňoch (koniec mája) som produkt používala ráno aj večer. Keďže sa mi rýchlo míňal (jeden krém zvyčajne používam pol roka), tak som ho od júna používala ako večernú starostlivosť. Pre ľudí so zmiešanou a mastnou pleťou ho odporúčam používať ako dennú starostlivosť skôr do chladnejšieho obdobia, ako večernú starostlivosť ho môžu používať kedykoľvek počas roka. Pre ľudí so suchou pleťou bude vhodný ako denná a nočná starostlivosť počas celého roka. Krém má bielu farbu a hustejšiu konzistenciu, ktorá sa masážou po styku s pokožkou zmení na olejovú a tak bolo potrebné pleť dlhšie masírovať, aby sa krém dostal do pokožky. Plusom je pôžitok a potešenie z celého rituálu. Mínusom je, že si na toto potešenie potrebujete vyhradiť viac času, čo je nevýhoda pre tých, ktorým ho veľa nezostáva, ako napríklad mamičkám s malými deťmi alebo ľuďom, ktorí vstávajú do práce v skorých ranných hodinách a dlho cestujú do práce. Krém si neaplikujte na podráždenú a poranenú pokožku, pretože nepríjemne štípe. Ak som si krém aplikovala na pokožku v horúci deň (asi nad 27 stupňov Celzia), pleť sa mi potila, bola lepkavá a mala som pocit, že mi upchával póry. Ak som ho na pleť aplikovala večer, tieto problémy sa neobjavili. Ráno som mala pocit oddýchnutej a sviežej pleti. Celkovo hodnotím na 10/10.

Zaznamenali ste konkrétne zmeny na vašej pokožke?

Mám zmiešanú pleť s jemnými pórmi, ktorá potrebovala farebne zjednotiť, a mimické vrásky na čele a vráska medzi obočím. Čo sa týka vrások, tam som zmeny nezaznamenala, čo je pochopiteľné, pretože produkt je potrebné používať dlhšie, mojim predpokladom sú minimálne tri mesiace až pol roka. Na vrásku medzi obočím budem potrebovať inú metódu starostlivosti o pleť. Používaním krému som za mesiac zaznamenala príjemné zmeny. Tou prvou bolo už po týždni zjednotenie odtieňu pleti. Druhou zmenou boli menej viditeľné póry. Mala som pocit, že sa mi používaním výrobku aj stiahli. Treťou zmenou bol pocit oddýchnutej a sviežej pleti. Ak do hodnotenia nerátam účinok proti vráskam, celkovo hodnotím na 10/10.

Plánujete používať produkty NovaRoyal aj naďalej?

Produkty NovaRoyal by som rada používala aj naďalej, keďže som s testovaným produktom bola veľmi spokojná. Uvidím, ako mi to dovolí finančná situácia a dostupnosť produktov, keďže mnou testovaný produkt sa nenachádza v ponuke sietí známych nemeckých drogérií, je možné ho objednať iba cez internet.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.