NovaRoyal Rakúska kvalita

Výsledky na mojej tvári krásne vidno

Denisa

 

Kozmetika od NovaRoyal je pre mňa zatiaľ to najlepšie, čo som vyskúšala a používam. Určite jej chcem ostať verná aj do budúcnosti. 

 

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

S produktom Novaroyal Prophylaxe anti-aging denná & nočná starostlivosť som bola veľmi spokojná. Používam krém pravidelne každý deň ráno a večer. Okrem toho používam aj čistiace mlieko, čistiacu vodu od NovaRoyal a roll on pod očné prostredie. Som veľmi spokojná najmä kvôli výsledkom, ktoré na svojej pleti cítim. Aj známi mi dokonca začali hovoriť, že vyzerám skvele a zaujíma ich, čomu vďačím za takú zmenu.

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Jednoznačne áno. Už teraz im o ňom rozprávam. Výsledky na mojej tvári krásne vidno, takže sa samé pýtajú, čo používam. Jednej kamarátke som tento produkt odporučila a kúpila si ho.

Zaznamenali ste konkrétne zmeny na vašej pokožke?

Moja pleť vyzerá skvelo a hlavne jemne, z čoho mám naozaj skvelý pocit. Cítim, že je svieža a na dotyk jemná. Aj môj priateľ vraví, že mám jemnú pleť a ako to robím. Taktiež rada používam na čistenie pleti čistiacu vodou s mliekom. Je to úžasné, lebo viem, že pleť je dokonale vyčistená. Vždy sa na to teším a objednávam si aj ďalšie produkty.

Plánujete používať produkty NovaRoyal aj naďalej?

Určite áno. Na určitý čas jej určite ostanem verná. Nemôžem povedať, že do konca života, keďže neviem, čo bude zajtra. Momentálne som však maximálne spokojná a čo je hlavné, cítim a vidím úžasné zmeny.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

 

 

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.