NovaRoyal Rakúska kvalita

Krém splnil moje očakávania dlhodobého účinku

Dagmar, 53

administratívna pracovníčka

Po mojej 50-tke som začala skúšať viacero krémov na pokožku, ktorá začala nemilosrdne starnúť a moje klasické krémiky akosi prestali zaberať. Bohužiaľ, nevedela som si nájsť nič, s čím by som bola naozaj spokojná. Očakávala som najmä dlhodobejší efekt pri pravidelnom užívaní. Krém NovaRoyal som vyskúšala používať 1 mesiac, presne podľa odporúčania a bola som s ním nesmierne spokojná.

Aké produkty používate?

Používam NovaRoyal Pytho Deluxe liftingový denný a nočný krém.

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

Splnil moje očakávania dlhodobého účinku. Skvelý efekt na pleti som zaznamenala najmä ráno po jeho večernej aplikácii na tvár. Tvár bola ráno o poznanie žiarivejšia a vypnutejšia, z čoho som mala úprimnú radosť.

Odporučili by ste produkt svojim kamarátkam?

Svojim kamarátkam som tento krém odporučila ihneď po získaní týchto vynikajúcich skúseností. A musím povedať, že moje 2 kamarátky ho už používajú a sú nadšené výsledkom. Konečne niečo, pri čom nemám pocit, že pokožku zaťažuje, ale naopak jej pomáha.

Zaznamenali ste konkrétne zmeny na vašej pokožke?

Je zvláštne, že moja kamarátka približne v mojom veku má pokožku na tvári mastnejšiu a ja skôr suchšiu, no napriek tomu sme mali obe pocit, že krém na nás pôsobil vyvážene a pokožka nezostala ani príliš mastná, ani suchá. Liftingový efekt mal na nás obe rovnaký účinok. Krém určný najmä pre ženy 50+ nie je agresívny a aj na moju pomerne citlivú pokožku dlhodobo pôsobil bez začervenania alebo bez znakov podkožných vyrážok, s ktorými som sa potýkala pri ostatných značkách krémov určených pre túto kategóriu.

Plánujete používať produkty NovaRoyal aj naďalej?

Používam krém naďalej a plánujem používať aj krém na oči. Ocenila by som, keby bola k dispozícii aj maska NovaRoyal na tvár, prípadne maska na oči a krk.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.