NovaRoyal Rakúska kvalita

Pevnejšia a hladšia pleť už po 14 dňoch

Dagmar, 51

lekárka

Počas užívania olejového séra NovaRoyal som asi po 14 dňoch začala pozorovať viaceré zmeny. Pokožka na tvári začala byť pevnejšia a hladšia. Najmä ráno po zobudení je omnoho pružnejšia a žiarivejšia.

 

Aké produkty používate?

Používam NovaRoyal luxusné olejové sérum a tento produkt som už teraz odporučila používať mojej sestre, ktorá od tejto firmy doteraz neskúsila žiadny produkt. Určite ho odporučim používať aj mojej kolegyni v práci.

Ako ste boli spokojná s testovaným produktom?

Testovaný produkt som používala približne 4 týždne, nanášala som si ho na očistenú pleť 2x denne. Dávkovanie množstva na nanášanie je pre toto sérum vďaka pumpičke veľmi výhodné. Sérum je pri dotyku s pleťou veľmi príjemné a má zaujímavú orieškovú vôňu. Po nanesení na pleť sa veľmi ľahko vstrebáva a aj napriek tomu, že je olejové ju nezanecháva mastnú. Spolu so sérom som používala pravidelne aj vákuový klobúčik, ktorým som si pokožku príjemne vymasírovala, vďaka čomu bola lepšie prekrvená.

Zaznamenali ste konkrétne zmeny na vašej pokožke?

Nasolabiálna ryha a vrásky pod očami sú menej viditeľné a pleť je celkovo hebkejšia. Sérum očividne omladzuje. Za účelom optimálneho vypnutia pokožky odporučujem používať spolu s klobúčikom.

Plánujete používať produkty NovaRoyal aj naďalej?

Produkty NovaRoyal už nejakú dobu používam a určite v tom plánujem pokračovať. Testovaný produkt Olejové sérum si určite najbližšie zakúpim a plánujem vyskúšať aj niektoré iné produkty.

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.