NovaRoyal Rakúska kvalita

BODY WRAP: Účinný nástroj proti celulitíde

Problémové zóny: V salónoch krásy je body wrapping už dlho obľúbená metóda proti tukovým vankúšom a celulitíde. Teraz sa táto metóda dá aplikovať už aj v domácom prostredí. NOVASAN BODY WRAP vyvinuli ako účinnú zbraň, ktorá bez mimoriadnej námahy pomáha odstraňovať tukové vankúše a vyrovnávať celulitídu. Pomáha pri tom látka REGU–SHAPE, ktorá zabraňuje, aby sa tuk ukladal na problémové miesta. Súčasne veľmi hodnotné oleje a rastlinné exktrakty zabraňujú novej tvorbe pomarančovej kože. S tým súvisiace testy dokázali, že v kombinácii s racionálnou výživou a športom sa dá dosiahnuť zredukovanie telesného objemu a rozjasnenie celého povrchu pokožky.

Dokonca ani modelky, ako je Bailee Roup, Amina Dagi a Natalie Kreuzmayer nie sú voči celulitíde imúnne. Vyskúšali si výborný valček počas pózovania pred hviezdnym fotografom Manfredom Baumannom. Ako povedala bývalá Miss Rakúsko Amina Dagi: “Som síce športovým typom ženy, no napriek tomu, kvôli tempu mojej práce a častému cestovaniu nemôžem navštevovať fitness každodenne. Preto je pre mňa NOVASAN BODY WRAP veľmi praktický. Môžem si ho aplikovať v hotelovej izbe. Už po tridsiatich minútach človek cíti, ako sa jeho pokožka mení, stáva sa pružnejšia a telo je pevnejšie.”

INOVATÍVNA KOZMETIKA

DOMÁCE VÝHODY

NOVASAN BODY WRAP je jedným z početných inovatívnych výrobkov farmaceutického priemyslu, ktorý sa špecializuje na boj proti starnutiu pokožky ale aj celého tela. Obsahuje vysoko výkonné látky, ktorých objav už bol ocenený zlatom. Ide o objav čisto rakúskeho pôvodu viedenskej firmy Pharmawell, ktorý šíria po svete rakúski výrobcovia.

Rakúsky denník KURIER 20.02.2013

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.