NovaRoyal Rakúska kvalita

BODY WRAP SET: Účinný nástroj proti celulitíde

Problematické zóny: V salónoch krásy je body wrapping už dlho obľúbenou metódou proti tukovým vankúšikom a celulitíde. Teraz sa toto ošetrovanie dá aplikovať už aj v domácom prostredí. NOVASAN BODY WRAP SET vyvinuli ako účinnú zbraň, ktorá bez vašej mimoriadnej námahy pomáha odstraňovať tukové vankúšiky a vyhladzovať celulitídu. Účinnou látkou je REGU®–SHAPE, ktorá zabraňuje, aby sa tuk ukladal na problematické miesta. Veľmi hodnotné oleje a rastlinné extrakty zároveň zabraňujú tvorbe novej “pomarančovej” kože. Testy dokázali, že v kombinácii s racionálnou výživou a športom sa dá dosiahnuť zredukovanie telesného objemu a rozjasnenie celého povrchu pokožky.

Dokonca ani modelky ako Bailee Roup, Amina Dagi a Natalie Kreuzmayer nie sú voči celulitíde imúnne. Tento vynikajúci produkt si vyskúšali počas pózovania pred hviezdnym fotografom Manfredom Baumannom. Ako povedala bývalá Miss Rakúsko Amina Dagi: “Som síce športový typ ženy, no kvôli tempu mojej práce a častému cestovaniu nemôžem navštevovať fitness každodenne. Preto je pre mňa NOVASAN BODY WRAP SET veľmi praktický. Môžem si ho aplikovať v hotelovej izbe. Už po tridsiatich minútach človek cíti, ako sa jeho pokožka mení, stáva sa pružnejšou a telo je pevnejšie.”

INOVATÍVNA KOZMETIKA

NOVASAN BODY WRAP SET je jedným z početných inovatívnych výrobkov farmaceutického priemyslu špecializujúceho sa na boj proti starnutiu pokožky celého tela. Obsahuje vysokoúčinné látky, ktorých objav získal najvyššie ocenenie. Ide o objav rakúskeho pôvodu viedenskej spoločnosti Pharmawell, ktorý šíria po svete rakúski výrobcovia.

Rakúsky denník KURIER 20.02.2013

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.