NovaRoyal Rakúska kvalita

Priatelia mi neverili, že si nepomáham nijakými invazívnymi metódami

Bianka Stuppacherová, zdravotnícka novinárka

Značku kozmetiky Novaroyal používam od chvíle, keď prišli na slovenský trh. Boli mi sympatickí svojou nevtieravou reklamou, aj tým, že si ako svoju tvár vybrali herečku, ktorá je ,,obyčajnou ženou“, čo dokáže dôstojne starnúť. Páčia sa mi aj ich balenia krémov, milujem tie ich zlaté zatváracie viečka s kráľovskou korunkou navrchu (prázdne je mi dokonca ľúto zahodiť a odkladám si ich).

Začala som ich Novaroyal denným/nočným krémom určeným pre moju vekovú kategóriu, čiže Phyto de luxe, ale experimentálne som vyskúšala aj Supreme pre ženy 60+, lebo som ho dostala do daru. Od začiatku mi sedela konzistencia aj textúra krémov. Ľahko sa rozotiera a zanecháva príjemný pocit hydratovanej pleti a nie je problém použiť ho aj ako okamžitý podklad pod mejkap či púder, nikdy sa mi nestalo, že by spolu s mojím BB-krémom či púdrom zle zreagovali, vytvorili žmolky a podobne. Ja navyše musím krému veriť. Verím účinnej látke SYN-AKE, technologickej kópii hadieho jedu, ktorá pôsobí podobne ako botulotoxín, jemne uvoľňuje svaly a vyrovnáva pleť. A takisto látke NEODERMYL, ktorá aktivuje kolagén a elastín. Veľa priateľov sa ma už pýtalo, čo si robím s tvárou a neverili, že si zatiaľ nepomáham nijakými invazívnymi metódami.

Takisto používam ráno i večer očný liftingový krém, voči ktorému nemám nijaké námietky. Osobne nemám rada gélové konzistencie očných krémov, Novaroyal liftingový očný krém je biely krémový, dostatočne premastí a ,,neťahá“ pokožku. Chválim aj anti-aging očný roll-on, ktorý takisto obsahuje SYN-AKE, pre mňa je však dôležité aj to, že príjemné chladí a sťahuje opuchy. Je to ,,rýchly servis“ – vytiahnem z kabelky hoci za volantom počas červenej na semafore, raz-dva a hotovo. Používam ho spontánne a nie plánovane ráno či večer.

Čo však z kozmetiky Novaroyal oceňujem najviac a čo iné značky nemajú, je ,,galvanická žehlička“ na tvár Starlift v spojení s liftingovými ampulkami. Toto jednoznačne funguje a musím sa kontrolovať, aby som ju používala maximálne raz za týždeň. Pretože vyžehliť si vrásky a napnúť pleť je super! Najmä, ak to vážne funguje!

Ocenila by som, ak by sa vyrábali aj cestovné balenia týchto krémov v mini téglikoch. A nech sú také pôvabné, ako tie štandardné balenia!

Staňte sa ambasádorkou značky NOVAROYAL a testujte produkty zadarmo

Hľadáme ambasádorky kozmetiky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Pravidelne, každý týždeň, vyberieme jednu ambasádorku, ktorej dáme testovať produkty NOVAROYAL. Pošleme vám ich úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je spracovanie recenzie na základe vášho testu. Viac informácií o podmienkach nájdete po kliknutí sem.

Pipojde sa k diskusii

Pridajte komentár.