Ambasádorka Novaroyal

Známa slovenská herečka Zuzana Mauréry je ambasádorka značky NOVAROYAL na Slovensku už od roku 2015. Teraz máte šancu stať sa ňou aj vy. Nemusíte byť celebrita. Zistite koho hľadáme.

Inovatívna rakúska kozmetika NOVAROYAL na Slovensku

Spoločnosť SJB Group s.r.o. ktorá je výhradným distribútorom kozmetiky Novaroyal na Slovensku a v Česku od roku 2015. Kozmetika NOVAROYAL patrí do portfólia rakúskej firmy Pharmawell, ktorá sa špecializuje na vývoj produktov najvyššej kvality zameraných na starostlivosť o pleť a omladzovanie. Filozofiou značky je neustále prinášať inovatívne produkty za prijateľnú cenu. Kozmetika NOVAROYAL pravidelne prichádza s novými produktami, vychádzajúcimi z najnovších kozmetických výskumov. Vďaka najmoderjnejším, svetovo oceňovaným účinným látkam sa prejavia viditeľné zmeny na pokožke už po 3 týždňoch pravidelného používania. Všetky produkty NOVAROYAL podliehajú prísnym dermatologickým testom.

Koho hľadáme?

Hľadáme ambasádorky značky NOVAROYAL, ktoré budú testovať naše produkty. Každý týždeň vyberieme jednu ambasádorku, ktorej pošleme produkty na testovanie. Nezáleží na vašom veku ani zamestnaní.

Ako to funguje?

Stačí vyplniť formulár. Vybraným ambasádorkám sa ozveme s presnými inštrukciami. Ak vás vyberieme, pošleme vám na testovanie produkty spolu s inštrukciami na ich používanie. Testovanie trvá spravidla 3-4 týždne. Po skončení vášho testu, vyplníte tento dotazník, na základe ktorého spracujeme recenziu.

Musím niečo platiť?

Nie, nebudete nič platiť. Pošleme vám produkty zadarmo. Hradíme aj dopravné náklady. Testované produkty nie je možné vrátiť ani si nárokovať výmenu produktov.

Čo od vás potrebujeme?

Podmienkou testovania je správne používanie produktov na základe zaslaných inštrukcií a úplné vyplnenie dotazníka, na základe ktorého spracujeme recenziu vami testovaného produktu. Recenzia bude použitá na webových stránkach a iných propagačným materiáloch spoločnosti SJB Group s.r.o..

Súčasťou vašej recenzie je aj vaša fotogravia, meno, vek, informácie o vašej práci a ďalšie informácie, ktoré nám o sebe poskytnete. Spoločnosť SJB Group, s.r.o. si vyhradzuje právo použiť všetky vami poskytnuté informácie v akýchkoľvek propagačných materiáloch.

Zapojením sa do ambasádorského programu súhlasíte s použitím vašich osobných údajov, fotografie a odpovedí v propagačných materiáloch spoločsnoti SJB Group, s.r.o.

Vyplňte formulár, budeme vás kontaktovať


Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich použitím na propagačné účely pre spoločnosť SJB Group, s.r.o.